سفارش تبلیغ
صبا
 

داور ایرانی یا خارجی؟

چهارشنبه 87 بهمن 23 ساعت 2:13 صبح
اگر ایران در بازی فردا به پیروزی برسد ناخودآگاه یک جو و فضای مثبتی بر جامعه حاکم می‌‏شود و تماشاگران ما به طور مسلم در روز جمعه و در جریان داربی استقلال و پرسپولیس پذیرایی خوبی از داور ایرانی خواهند داشت.
با وجود اینکه داور دیدار تیم‌‏های استقلال و پرسپولیس مشخص شده اما هیچ یک از مقام های رسمی فدراسیون فوتبال حاضر به اعلام اسامی داوران نیستند.

به گزارش ایلنا، در همین حال یکی از داوران فوتبال کشورمان که به هر حال دستی از دور بر‌‏ آتش دارد و ارتباط نزدیکی هم با کمیته داوران و همه داوران فوتبال دارد در این باره می‌‏گوید: روشن ایرماتف ازبکستانی گزینه اول داوران خارجی برای قضاوت دربی است اما اگر بنا به هر دلیلی ایرماتف موفق به حضور در ایران نشود" سراییک زتره" دارو چهارم بازی ایران و کره جنوبی که استرالیایی است قضاوت بازی دربی را بر عهده خواهد گرفت.

وی گفت: حسن کامرانی فر و رضا سخندان کمک داوران ایرانی این بازی هستند و علیرضا فغانی هم داور چهارم بازی تیم‌‏های استقلال و پرسپولیس خواهد بود.

این داور بازنشسته گفت: هر چند مسولین فدراسیون فوتبال هنوز هم به وضوح ایرانی یا خارجی بودن داور دیدار دربی را اعلام نمی‌‏کنند اما به طور مسلم بحث حضور دارو ایرانی منتفی است مگر اینکه بعد از بازی فردای ایران و کره جنوبی تصمیم مسولین تغییر کند و آنها متقاعد شوند که از یک داور ایرانی استفاده کنند. در این صورت خدادادافشاریان یا سعید مظفری زاده کاندیداهای ایرانی قضاوت در دربی هستند.

در همین حال یکی دیگر از کارشناسان داوری درگفت و گو با ایلنا اعلام کردکه بعد از دیدار تیم‌‏های ایران و کره جنوبی داور دربی تعیین و مشخص خواهد شد.

وی که با خبرنگار ایلنا گفت ‌‏وگو می‌‏کرد افزود: نتیجه فردای بازی تیم‌‏های ملی ایران و کره جنوبی تاثیر مستقیمی در انتخاب داور ایرانی یا خارجی برای دربی استقلال و پرسپولیس دارد. به این صورت که اگر ایران در بازی فردا به پیروزی برسد ناخودآگاه یک جو و فضای مثبتی بر جامعه حاکم می‌‏شود و تماشاگران ما به طور مسلم در روز جمعه و در جریان داربی استقلال و پرسپولیس پذیرایی خوبی از داور ایرانی خواهند داشت.

وی گفت: در صورتی‌‏که این اتفاق بیفتد کمیته داوران نظر مثبتی روی خداداد افشاریان دارد اما برخی از مسوولین رده بالاتر، سعید مظفری‌‏زاده را به لحاظ مقبولیت اجتماعی بر افشاریان ترجیح می‌‏دهند اما در هر حال یکی از این دو نفر داور دربی در صورت اتفاق نخست یعنی پیروزی ایران بر کره خواهد بود.

این کارشناس داوری اضافه کرد: اما اگر ایران در برابر کره نتیجه مطلوبی کسب نکند آنگاه قطعاً ‌داور بازی استقلال و پرسپولیس خارجی خواهد بود .

در این صورت روشن ایرماتف ازبکستانی با پرواز مستقیم تاشکند - تهران که روز پنجشنبه صورت می‌‏گیرد به ایران خواهد آمد تا بازی استقلال و پرسپولیس را قضاوت کند. در صورتی که ایرماتف موفق به حضور در ایران نشود آنگاه "سراییک زتره" داور چهارم بازی ایران و کره قضاوت بازی استقلال و پرسپولیس را بر عهده خواهد داشت.

نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


کفاشیان: برخورد قاطع با معترضان به داوری

چهارشنبه 87 بهمن 23 ساعت 12:0 صبح
علی کفاشیان گفت: داور دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پیروزی روز چهارشنبه مشخص می‌شود.
رییس فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با ایسنا در رابطه با تعیین داور داربی اظهار کرد: تصمیم فدراسیون استفاده از داور ایرانی است اما تاکنون هیچ چیز مشخص نشده است و تا روز چهارشنبه داور این دیدار انتخاب خواهد شد.
وی در خصوص صحبت‌های مطرح شده پیرامون انتخاب داور خارجی گفت: "عنایت" مذاکراتی را برای حضور احتمالی "روشن ایرماتوف" داور ازبکستانی انجام داده است اما هدف ما انتخاب داور ایرانی است.
کفاشیان ادامه داد: عنایت در سفر خارج است و فردا به ایران بازمی‌گردد و در نشستی که روز چهارشنبه خواهیم داشت تکلیف داور را مشخص می‌کنیم.
رییس فدراسیون فوتبال هر گونه ممانعت برای استفاده از داور ایرانی را رد کرد و گفت: فدراسیون مسوول انتخاب داور است و هیچ ارگانی در این زمینه دخالت ندارد
وی تصریح کرد: باید زمینه قضاوت داربی توسط داور ایرانی فراهم شود و نمی‌توان هر بار به بهانه‌ای این موضوع را به تاخیر انداخت.
کفاشیان از صحبت با مسوولان دو باشگاه خبر داد و گفت: به این دو تیم شرایط این بازی را گوشزد کرده‌ایم و هماهنگی و همکاری در زمینه برگزاری هر چه بهتر را خواستار شده‌ایم. به آنها اعلام کرده‌ایم که در صورت مشاهده اعتراضی به عملکرد داوری فدراسیون برخورد شدیدی خواهد کرد.

نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


رئیس جمهور سابق کشورمان در ساعت 20 روز  20 بهمن ماه به دعوت دهها هزار ایرانی پاسخ مثبت داد و کاندیداتوری خود را رسما اعلام کرد.
وی پس از افتتاح سایت خبری مجمع روحانیت مبارز طی سخنانی با سلام و درود به خداوند و با بزرگداشت یاد و خاطره پیشوای عظیم‌الشان انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و گرامیداشت یاد و خاطره همه‌ عزیزانی که جان شریف خود را برای خدا و عزت ملت ایران تقدیم خداوند کردند، هم‌چنین با قدردانی از تلاش و پایمردی ملت ایران و پیشرفت روزافزون کشور، افزود:«امروز پایگاه تحلیلی و اطلاع‌رسانی مجمع روحانیون مبارز را می‌گشاییم با این امید که بتواند با تولید و جذب اندیشه‌های کارآمد و خوب، به‌ویژه در حوزه دین و نشر آن و پذیرش اندیشه‌های مختلف، هم‌چنین بازکردن باب نقد و نظر در همه حوزه‌ها موفق عمل کند.»

وی مجمع روحانیون مبارز را متشکل از یک جمع صنفی روحانی دانست که با رویکرد دینی در زمینه‌ معرفت دینی و بخش‌های سیاسی و فرهنگی در عرصه‌ حیات پویای جامعه ایران ایفای نقش می‌کند.

خاتمی همچنین اظهار امیدواری کرد پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع روحانیون مبارز دریچه‌ای برای تواناکردن این مجمع در ایفای وظیفه‌اش باشد.

خاتمی در ادامه با اشاره به همزمانی این ایام با سی‌امین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از پایبندی به آرمان‌های این انقلاب به عنوان یکی از افتخارات مجمع روحانیون مبارز نام برد و گفت:«یکی از افتخارات مجمع پایبندی به آرمان‌های بلند انقلاب و راه و روش امام (ره) و توجه به خواست تاریخی ملت ایران برای اعتلای دین، عزت کشور، پیشرفت، آزادی، استقلال و عدالت است.»

وی با تاکید بر این‌که ملت به انقلاب و آرمان‌های آن پایبند است، اظهار داشت:« کسانی نیز که احتمالا به سیاست‌ها و رفتارهای موجود انتقاد دارند، کسانی هستند که به آرمان‌های انقلاب دل بسته‌اند و انتقادهایشان نیز از منظر پایبندی به این‌ آرمان‌هاست؛ لذا نقد خود را این طور بیان می‌کنند که آیا سیاست‌های موجود منطبق با این آرمان‌هاست یا خیر؟»

رییس‌جمهور سابق کشورمان ادامه داد: به همین دلیل است که شاهدیم هر ساله سالگرد انقلاب با شکوه و عظمت برگزار می‌شود و امسال نیز مجمع روحانیون مبارز با وفاداری به این آرمان‌ها در راهپیمایی 22 بهمن ماه شرکت می‌کند.

وی در ادامه اعلام کرد:«من در اینجا با جدیت حضور خود را در عرصه‌ انتخابات اعلام می‌کنم.»

خاتمی افزود:«احیانا گفته شده من دچار تردید بوده‌ام، من اعلام می‌کنم هیچ‌گاه تردیدی نداشته‌ام، گرچه تدبیر خاصی برای حضور در صحنه‌ انتخابات و اینکه چه کسی و به چه صورتی شرکت کند، داشتم.»

وی در ادامه با طرح این پرسش که مگر می‌شود کسی دل‌بسته‌ انقلاب اسلامی و ایران باشد و در مهم‌ترین حادثه‌ای که دستاورد ارزشمند انقلاب است، بی‌تفاوت باشد و یا خود را کنار بکشد، اضافه کرد:«ما دل‌بسته این کشوریم، اعتلای روزافزون ملت را می‌خواهیم و حاکمیت ملت را بر سرنوشت خود که انتخابات مهم‌ترین راه و نماد آن است و مگر می‌شود بی‌تفاوت بود؟ مگر می‌توان نسبت به حضور خود در این عرصه تردید داشت؟»

خاتمی تصریح کرد:«مگر می‌توان نسبت به حضور در این عرصه تردید داشت، مگر این‌که کسی به خواسته‌ها و مطالبات ملت ایران معتقد نباشد؟»

وی در ادامه با تاکید بر این‌که حق و وظیفه‌ خود می‌دانیم در عرصه‌ انتخابات حضور داشته باشیم، افزود:«انقلاب متعلق به این مردم است و همه نسبت به سرنوشت کشور و این انقلاب احساس مسئولیت می‌کنیم.»

خاتمی در ادامه اظهاراتش یادآور شد:«شاید تدبیر به مطلوب نرسید و مصداق "العبد یدبر والله یغیر" شد، که مثال این است که بنده خدا تدبیر می‌کند، اما تقدیر چیز دیگری است.»

رییس بنیاد باران در ادامه با تاکید بر این‌که این حضورش جا را برای هیچ کس و جریانی تنگ نمی‌کند، گفت:«راه باز است.»

وی با تاکید بر برگزاری انتخاباتی مطلوب و قانونی و پرشوری حضور مردم در این انتخابات، افزود:«حضور شخصیت‌های مختلف با دیدگاه‌های متفاوت که بر اصول مشترک تاکید می‌کنند می‌تواند این انتخابات را پرشکوه‌تر کند و این بر عهده برگزارکنندگان انتخابات است تا زمینه حضور را فراهم کنند.»

خاتمی در ادامه تاکید بر اندیشیدن به سرنوشت ملت و سامان‌دادن به امور بر اساس آرمان‌های انقلاب و خواست ملت و استقرار آزادی، استقلال و عدالت که سازگار با موازین دینی، خدمت به ملت در جهت رفع مشکلات و زمینه‌سازی برای توسعه و پیشرفت و ارتقای جایگاه ملت در عرصه جهانی است را از دیگر اولویت‌هایش برشمرد.

وی هم‌چنین با اظهار امیدواری نسبت به این‌که شاهد حضور حداکثری مردم باشیم، گفت:«نتیجه هر چه می‌خواهد باشد، خیر است.»

خاتمی در ادامه از همه کسانی که تا کنون از وی حمایت کرده و می‌کنند تقدیر کرد و ادامه داد:«ان‌شا‌ءالله یاری کوچک برای ملت و قطره‌ای کوچک از دریای موج‌خیز آنان باشم.»

وی اضافه کرد:«هر جا که باشم و هر کاری که بکنم خودم را در قبال ملت مسئول می‌دانم.»

خاتمی هم‌چنین با یادآوری وظیفه‌ عالی‌ترین مقام اجرایی کشور نسبت به برقراری رفتاری مساوی با همه گرو‌ه‌ها و تشکل‌ها، دیدگاهش در زمینه بسط تشکل‌ها و احزاب را مورد تاکید قرار داد و گفت:«کوشیدم و می‌کوشم با قدرت و قوت و امید به آینده در عرصه باشم و فضای نقد و گفت‌وگو با حضور تشکل‌ها را فراهم، هم‌چنین در جهت تحقق آرمان‌های ملت تلاش کنم.»

وی در پایان یادآور شد: خود را به خدا می‌سپارم و از او طلب یاری می‌کنم و امیدوارم ما را مورد عنایت خود قرار دهد و یک لحظه به خود وا نگذارد تا نتیجه مورد رضایت او باشد.


نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


هیلاری: گام اول را ایران بردارد

جمعه 87 بهمن 11 ساعت 4:0 عصر

هیلاری کلینتون وزیر خارجه جدید آمریکا در واکنش به اظهارات باراک اوباما پیرامون مذاکره با ایران از جمهوری اسلامی خواست تا گام نخست را بردارد.

به گزارش آسوشیتدپرس یک روز پس از آن که باراک اوباما در گفتگو با شبکه العربیه اعلام کرد « آمریکا در صورت نرمش در مواضع خود آماده دراز کردن دست به سوی جمهوری اسلامی است »

هیلاری کلینتون وزیر خارجه دولت اوباما گفت: این مساله بر عهده تهران است که قدم اول را بردارد.

کلینتون در اولین کنفرانس خبری خود در مقام وزیر خارجه آمریکا افزود: همچنان که رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه خود بیان کرده فرصت مناسبی برای ایران به وجود آمده تا نشان دهد آماده تعامل با جامعه جهانی است .

وی در عین حال تاکید کرد: « همزمان با اینکه به فرصت های موجود نگاه می کنیم قصد داریم تا بررسی گسترده ای در این خصوص که چه کار می توانیم انجام دهیم داشته باشیم».

کلینتون ادامه داد : مسائل زیادی وجود دارد که باید مورد ارزیابی قرار گیرد و من اکنون نمی توانم درباره آن اظهارنظر کنم .

نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


2 بالگرد روسی ام 17 تحویل ایران شد

جمعه 87 بهمن 11 ساعت 1:0 عصر

روسیه 2 فروند بالگرد دیگر را به سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور تحویل داد.

به گزارش فارس، دولت در سال 86 با خرید 15 فروند بالگرد امداد و نجات برای استفاده در جمعیت هلال احمر موافقت کرد که دراین چارچوب قرارداد خرید 5 فروند بالگرد ام ای171 امداد و نجات با روسیه بسته و قرار شده بود تا پایان امسال این بالگردها تحویل کشور شود.

این بالگردها به منظور تقویت توانایی و امادگی کشور در مقابله با بلایای طبیعی و حوادث غیرمترقبه و تسریع در اجرای عملیات امداد و نجات خریداری شده است که براساس قرارداد، علاوه بر 2 فروندی که امروز تحویل شد، روسیه 3 فروند دیگر از آنها را تا پایان اسفند امسال تحویل می دهد.

هزینه خرید این 5 بالگرد حدود 45 میلیون دلار بوده و پیش بینی می شود سال آینده نیز قرارداد خرید 3 فروند بالگرد امداد و نجات دیگر با روسیه بسته شود. این بالگردها قابلیت پرواز در شرایط مختلف آب و هوایی ایران را دارند و می توانند در درجه حرارت‌های بسیار پائین یا گرمای زیاد نیز پرواز کنند.

توانایی حمل 25 مسافر و ظرفیت حمل 12 مصدوم به همراه برانکارد مهمترین ویژگی این بالگردهاست که امروز با یک فروند هواپیمای "آنتونف 124" روسی در فرودگاه بین المللی پیام کرج تحویل سازمان امداد و نجات هلال احمر کشور شد.

نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


کشف نیم تنه یک زن در سطل زباله

جمعه 87 بهمن 11 ساعت 10:0 صبح
کشف نیم تنه یک زن باعث آغاز تحقیقات پلیسی جنایی گسترده یی شد.این جسد بعد از ظهر سه شنبه در یک سطل زباله در حالی که در یک چادر پیچیده شده بود در مسعودیه پیدا شد.محمد حسین شهریاری بازپرس شعبه هفتم دادسرای امور جنایی تهران در خصوص این پرونده گفت؛ تحقیقات نشان داد در بخشی از این نیم تنه آثار بریدگی به وسیله چاقو وجود دارد. این درحالی است که شنبه هفته جاری نیز جسد زن دیگری این بار به شکل کامل اما باز هم به صورت پیچیده شده در یک چادر کشف شده بود.وی در خصوص تشابه این دو قتل از لحاظ شکلی گفت؛ در حال حاضر برای اظهار نظر در این باره بسیار زود است اما به ماموران پلیس آگاهی تهران در خصوص این موضوع هشدارهای لازم داده شده است. 

نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


مخالفت مشاور احمدینژاد با نظرسنجی برنامه 90

پنج شنبه 87 بهمن 10 ساعت 11:33 عصر

علی‌اکبر جوانفکر، مشاور مطبوعاتی احمدی‌نژاد، فردای روزی که نزدیک به دو میلیون نفر از رویکرد برنامه 90 در مقابل واکنش مدیران سازمان تربیت‌بدنی و فدراسیون فوتبال دفاع کردند، در گفت‌وگو با روزنامه ورزشی <دنیای فوتبال> از نظرسنجی این برنامه انتقاد کرد. جوانفکر در این گفت‌وگو تاکید کرده است که هر واقعیتی را نباید به مردم گفت. بخشی از گفت‌وگو را بخوانید. ‌

 شما معتقدید که نباید همه واقعیت‌ها را به مردم گفت؟
هر واقعیتی را نمی‌شود به مردم گفت، مطلوبیت ندارد، شما در خانواده‌تان هم وقتی پدر بخواهد به اعضای خانواده اطلا‌عاتی را منتقل کند مطمئنا میان مادر، پسر و دختر تفاوت قائل می‌شود. ‌
به ‌نظر شما چه مسائلی را می‌توان با مردم در میان گذاشت؟
نه، می‌خواهم عرض کنم همه ریز مسائل که نباید مطرح شود، ممکن است بی‌ارزش باشد. مسائل مهم که حائز اهمیت است و دانستنش به نفع مردم است باید اعلا‌م شود. ‌
نظرتان در مورد مسابقه پیامک 90 در دوشنبه‌شب چیست؟
اینکه در برنامه تلویزیونی مسابقه ‌SMS بگذارید که ما را می‌خواهید یا نه اصلا‌ درست نیست و کار ژورنالیستی است و اصلا‌ این رفتارها را نمی‌پسندم. اینها را باید در چارچوب‌های منطقی طرح کرد. ‌
یعنی با مسابقه دوشنبه‌شب عادل فردوسی‌پور مخالف هستید؟
بله، وارد کردن مردم به حضور در این مسابقه‌ها اصلا‌ درست نیست. به‌هرحال موافق و مخالف دارد و حتی آنها که موافقند مطمئنا 100درصد موافق این برنامه نیستند. این نوع از کارها خیلی پشتوانه فکری و منطقی ندارد. ‌
یعنی مخالفید؟
شخصا بله اما در جامعه ما هرکس نظرات خاص خودش را دارد، مثلا‌ مردم دوست دارند برنامه شاد و جذابی مثل 90 را با مجری خوبی مثل عادل فردوسی‌پور ببینند اما فردوسی‌پور هم باید یک‌سری از اشکالا‌تش را برطرف کند. ‌
به ‌نظر می‌رسد شما از عادل فردوسی‌پور هم انتقاد دارید؟
بله، مثل گزارش بازی استقلا‌ل - صباباتری که می‌گفت فیروز کریمی کم مانده وارد زمین شود و بازیکنش را مورد ضرب‌وشتم قرار دهد، این ادبیات از رسانه‌ ملی اصلا‌ ادبیات خوبی نیست و گزارشگر باید وقار و متانتی را داشته باشد که فرهنگ‌ساز باشد. پخش این گزارش‌ها می‌تواند آثار سوء فرهنگی هم داشته باشد، به ‌هر حال حیف است که گزارشگر خوبی مثل فردوسی‌پور اشکالا‌تش را برطرف نکند و مسائلی درباره ایشان مطرح شود. ‌


نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


جزایر که هیچ ، خود امارات هم مال ایران است

یکشنبه 87 بهمن 6 ساعت 2:50 عصر
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اوج وقاحت است کشوری که جزیی از خاک ایران بوده الان از کشور اولیه ادعای مالکیت می کند!

عوض حیدرپور در گفت و گویی اظهار داشت: همه  اسناد و مدارک نشان می دهد که جزایر تنب بزرگ و کوچک و ابوموسی از روز تشکیل ایران متعلق به ما بوده و از آن گذشته خود امارات هم مال ایران بوده و این وقاحت است که اماراتی ها ادعای خاک ایران را می کنند و از آن وقیحانه تر تایید این ادعاهاست.

نماینده شهرضا در تایید ادعاهای امارات گفت: مسوولان کشورهای دیگر در نشست های خود به امارات چراغ سبز نشان می دهند و برای دلخوش کردن اماراتی ها مطالبی را می گویند و ما هشدار می دهیم اظهار نظر در مورد خاک جمهوری اسلامی ایران در صلاحیت مالک آن یعنی ایران است نه کسانی که نه ایران را می شناسند نه امارات را و 4 صباحی مسوولیت دارند و بعد از آن هم کنار می روند!

این نماینده مجلس در خصوص برخوردهای نامناسب امارات با شهروندان ایرانی تاکید کرد: اماراتی ها برخوردشان با ایران بر اساس منافع مادی شان است و دوستی صمیمانه با ما ندارند ، بنابراین مسوولان ما باید به طور جدی مسایل فی مابین و بحث ارتباط با این کشور را بررسی کنند و اماراتی ها ملزم به رعایت حقوق ایران و شهروندان ایرانی شوند.

وی در خاتمه ادعاهای امارات در مورد جزایر ایرانی را یاوه گویی دانست و گفت: ایران باید به طور جدی به امارات پاسخ بدهد.


نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


جنگ دو سازمان صدا و سیما و تربیت بدنی می رود که بالا بگیرد.
 دلیلش هم رفتار سازمان در قبال عادل فردوسی پور و 90 است. اتفاقاتی که طی 2، 3 هفته اخیر افتاده که آخرش رسید به ماجراهای دوشنبه شب باعث شده عزت الله ضرغامی حسابی فکر تلافی بیفتد.
 الآن مدت هاست که حس می شود _ فقط حس می شود _ صدا و سیما رابطه خوبی با تربیت بدنی ندارد. چه آن موقع که در شبکه 3 جواد خیابانی به نتایج ضعیف در المپیک می تاخت، چه زمان قرارداد حق پخش تلویزیونی و چه حالا سر برنامه 90 این موضوع کاملا واضح است.
حالا ضرغامی در حمایت از برنامه 90 قصد دارد حرکت ویژه ای بکند:« که اگر پنج شنبه و جمعه در بازیهای لیگ برتر دوربین های صداوسیما به ورزشگاه ها راه داده نشود، صبح شنبه قرارداد حق پخش تلویزیونی یک طرفه فسخ خواهد شد.»
پس از شنیدن این خبر سراغ مهدی تاج، نایب رییس فدراسیون فوتبال ایران رفتیم که او کاملا اظهار بی اطلاعی کرد. در آن سو سردار عزیز محمدی، رییس سازمان لیگ برتر هم این اخبار را تنها شایعه خواند:«من چیزی نشنیدم. اما به هر حال طبق بندهای این قرارداد امکان فسخ یک طرفه آن وجود ندارد.»
البته نکته اصلی این است که تهدید ضرغامی تنها منوط به راه ندادن دوبین های برنامه 90 به استادیوم است که خبر راه ندادن دوربین ها از هم از سوی هیچ یک از مراجع مرتبط تایید نشد.
ضرغامی همچنین ضمن تاکید بر فعالیت پرقدرت نود در شبکه سه، دستور داده است در خصوص مسایل پیش آمده در برنامه دوشنبه شب گروهی مسئول بررسی دلایل قطع سرویس SMS شده و همچنین گروه دیگری با مستندات و مدارک موجود ماجرای دستور تعلیق همکاری با نود را به وی گزارش دهند

نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


مأموران قلابی پلیس، جواهر فروش را کشتند

پنج شنبه 87 بهمن 3 ساعت 11:5 عصر
مردان مسلحی که خود را مامور معرفی کرده و پس از درگیری با یک طلافروش او را به قتل رسانده اند، تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ما ساعت 20 روز شنبه به ماموران پلیس شیراز خبر دادند، یک طلافروش مورد حمله دو مرد مسلح قرار گرفته و به قتل رسیده و یکی از کارمندان نیز زخمی شده است. پس از اعلام این گزارش بازپرس کشیک قتل و ماموران در محل حاضر شدند و تحقیقات خود را آغاز کردند. پلیس ابتدا برادر مقتول را که تنها شاهد ماجرا بود مورد بازجویی قرار داد. وی گفت؛ زمانی که من به مغازه برادرم رسیدم دیدم دو نفر در طلافروشی هستند و به دست برادرم دستبند زده اند، از رفتارشان متوجه شدم که دروغ می گویند، چون خیلی عصبی رفتار می کردند، شک کردم و از آنها خواستم کارت شناسایی نشان دهند اما قبول نکردند و با کلاشینکف به طرف برادرم و کارمندش که یک زن است تیراندازی کردند.

در ادامه پلیس از زن مجروح تحقیق کرد. وی در توضیحاتش گفت؛حدود ساعت هشت شب بود که دو مرد وارد مغازه شدند و خود را مامور اداره آگاهی معرفی کردند. آنها که کاور پلیس به تن داشتند صاحب کارم را به خرید طلای سرقتی متهم کردند. وی قبول نکرد و گفت اگر هم ما طلایی بخریم حتماً فاکتور آن را هم می گیریم، دو مامور قانع نشدند و ادعا کردند سارقان او را به عنوان مالخر معرفی کرده اند.

وی ادامه داد؛ در همین حین به دستان مرد طلافروش دستبند زدند، من برای اینکه صاحب کارم را خلاص کنم روند خرید و فروش طلا در مغازه مان را توضیح دادم. با این کار قصد داشتم دو مرد مامور را قانع کنم که ما مالخر نیستیم اما آنها با پرخاشگری و فریادهای پی درپی حرف هایم را قطع کردند. در این درگیری ها بود که برادر مرد طلافروش وارد شد و از ماموران کارت شناسایی خواست اما آن دو با فریادهایشان سعی کردند برادر مرد طلافروش را آرام کنند و وقتی متوجه شدند نمی توانند به همین راحتی خلاص شوند به یکباره از لباس شان یک سلاح کلاشینکف بیرون آوردند و شلیک کردند و بعد متواری شدند.تحقیقات پلیس نشان داد مردان مسلح به احتمال زیاد با انگیزه اخاذی به طلافروشی رفته اند و زمانی که متوجه شدند به سادگی نمی توانند پول بگیرند، برای فرار از محل اقدام به تیراندازی کردند.

بنابراین گزارش در حال حاضر پلیس اقدامات گسترده یی را برای دستگیری آدمکشان مامورنما آغاز کرده است.


نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


<   <<   6   7      >