سفارش تبلیغ
صبا
 
در حالیکه مسولان ادعا می کنند شهدای روز عاشورا به صورت مشکوک و یا در اثر ترور کشته شده اند ، اطلاعات تازه ای از مشخصات قاتل سید علی حبیبی موسوی و سایر شهدای عاشورا به دست آمده است.

براساس گزارش شاهدان عینی، روز عاشورا حوالی ساعت 1 تا 2 بعدازظهر یک اتومبیل پاترول مشکی رنگ به شماره ???م?? – ایران?? با چهار سرنشین لباس شخصی با سرعت هرچه تمام تر به سمت مردمی که در خیابان شادمان حضور داشتند یورش برد که ابتدا دونفر را زیر گرفت و از روی یکی از آنها به طور کامل رد شد، نفر کنار راننده هم مسلح به کلت بوده و در طول حرکت ، چند گلوله به سمت مردم شلیک کرد و سپس طول خیابان شادمان را به همین صورت طی کرده، دور زد به سمت خیابان آزادی برگشت. بعد از رفتن پاترول چند نفر زخمی و تیرخورده روی زمین افتاده بودند که مردم به کمک آنها رفتند. با توجه به شواهد خواهرزاده میرحسین موسوی هم در همین منطقه تیر خورده و به شهادت رسیده است.براساس این گزارش دو یا سه موتورسوار نیز اتومبیل پاترول را همراهی می کردند و هزاران نفر مردمی که در خیابان شادمان حضور داشتند شاهد این صحنه بوده و برخی حتی می توانند چهره ضارب را شناسائی کنند.
گفتنی است سرنشینان اتومبیل فوق بعد از انجام این جنایت وارد اتوبان یادگار شده، در لاین شمال به جنوب توقف کرده و با نیروهای بسیجی مستقر در محل به گفتگو پرداخته اند و بسیاری از اتومبیل هایی که در ترافیک اتوبان یادگار بودند نیز این خودرو و سرنشینان آن را دیده اند.طبق مشاهدات شاهدان عینی، شخص ضارب که با کلت به مردم شلیک می کرد جوانی 19-20 ساله با ریش و سبیلی کم پشت و هنوز سبز نشده بوده و لباس کرم رنگ به تن داشته است.


نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


فرزند کروبی خبر داد: پدرم نیمه حبس شده است

چهارشنبه 88 دی 9 ساعت 10:56 صبح
حسین کروبی فرزند ارشد مهدی کروبی در گفتگو با دویچه‌وله از خانه‌نشینی پدرش و کم کاری محافظان وی خبر داد و گفت:پدرم تقریبا نیمه حبس است. چند روز است که محافظانش او را اینور آنور نمی برند. آنها تحت فرمان نیروی انتظامی هستند و معلوم است از جایی دستور دارند. طوری شده که پریشب که می‌خواست روضه برود ، من او را با ماشین خودم بردم.

حسین کروبی با اشاره به خشم پدرش از مشاهده رفتار ماموران با مردم در روز عاشورا می‌افزاید: پدرم در تظاهرات خرداد سال ?? شرکت داشته و می‌گوید از نزدیک کاخ مرمر رد شدیم و شعارهای تندی دادیم. می‌گفتیم خمینی خدا نگهدار تو، بمیرد دشمن خونخوار تو. اما آن روز چون عاشورا بود، نگهبانان کاخ و پلیس و ماموران امنیتی به ما کار نداشتند. تنها دو روز بعد بود که آمدند هم امام خمینی را گرفتند و هم دیگران را. آنها حرمت عاشورا را نگاه داشتند اما این‌ها نه.

مهدی کروبی، روز دوشنبه (هفتم دی‌ماه) در پیام تسلیتی به مردم، خشونت و خونریزی در روز عاشورا را گناه و مصیبتی بزرگ خواند و خطاب به مسئولان حکومتی گفت که اگر دین ندارید، لااقل آزاد مرد باشید


نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


عده ای قصد دارند پس از راهپیمایی روز چهارشنبه که به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار می شود، در مقابل دفتر میرحسین موسوی واقع در خیابان کارگر شمالی، کوچه فردوسی، دست به تحصن بزنند.

سایت هم میهن گزارش داده است که دعوت به این تحصن با دو هدف صورت گرفته است:در مرحله اول، تحت فشار قرار دادن قوه قضائیه برای دستگیری میرحسین موسوی و در صورت عدم موفقیت حمله به دفتر ایشان، تخریب و رساندن آسیب فیزیکی به رهبر جنبش سبز ایران.

 


نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی شهادت "علی موسوی" خواهر زاده میرحسین موسوی را به وی و ملت ایران تسلیت گفت.
به گزارش تغییر، متن پیام حجت الاسلام کروبی بدین شرح است:
بسم اله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه الراجعون
ملت بزرگ و شریف ایران
بدنبال انتخابات 22خرداد 1388که اوج عدم تمکین و تبعیت جریانی از اصول قانون اساسی، جمهوریت نظام، و آموزه امام خمینی (ره) که همواره می فرمودند ?میزان رای ملت است?، شاهد حوادث بسیار تلخ و فراموش نشدنی نظیر به شهادت رسیدن تعدادی از هموطنان در راهپیمایی های مسالمت آمیز، بازداشت های غیر قانونی فعالان سیاسی، برگزاری دادگاه های نمایشی، خشونت بی حد وحصر در قبال بازداشت شدگان در کهریزک و امثالهم و ? بودیم . لجاجت، خیره سری و عدم تمکین به قانون و حقوق مردم هفت ماه است که کشور و مردم را به پرداخت هزینه ای جبران ناپذیر دچار کرده است . متاسفانه ابعاد جدید تری از برخوردهای غیرقانونی در دهه اول محرم الحرام اتفاق افتاد که دل هر انسان آزاده ای را به درد می آورد. در شب عاشورا عده ای از اوباش اجیر شده به حسینه جماران که کانون مواضع بی نظیر و روشنگرانه امام خمینی (ره) بود به بهانه سخنرانی شخصیتی که مواضع اش همواره در چارچوب نظام بوده و از خطوط قرمز عبور نمی کرده، با هماهنگی مراکزی خاص، بطور وحشیانه ای حمله کردند و به تخریب این حسینه پرداختند. در این یورش، مردم اعم از زن و مرد را با هتاکی و فحاشی کتک زدند و اموال آنان را از بین بردند و در کنار منزل امام با شکستن درب و پنجره ها به ایجاد رعب و وحشت پرداختند. در شب عاشورای حسینی، شیعه حسین (ع) را در ماتم حسین (ع) می زنند و هر آنچه که می خواهند در امنیت کامل انجام می دهند.
امروز در عاشورای حسینی از بدو صبح با خشونتی وصف ناپذیر بر مردم یورش بردند و جمع زیادی را مجروح، دستگیر و بنابرگزارش های رسیده تعدادی از هموطنان را به شهادت رساندند . آنان که هویت و شناسنامه این انقلابند و در روزگار مبارزه در صف اول مبارزان بودند، بیاد دارند که در عاشورای 1343تظاهراتی عظیم با شعارهایی تند علیه شاه صورت گرفت اما رژیم ستم شاهی حرمت عاشورا نگاه داشت و کشتار، سرکوب و دستگیری رهبران مبارزه و در راس آن امام را به روزهای بعد موکول کرد. براستی چه شده است که حکومت برخواسته از قیام عاشورا، در روز عاشورا دست بر خون مردم برده و جماعتی وحشی را به جان مردم انداخته است.
یارب چه شده است که حرمت عاشورا و عزاداران فرزند زهرا(س) در ظهر عاشورا نگاه داشته نمی شود و آنان را به خاک و خون می کشند. یارب چه شده است که حرمت خون مردم در این ماه عزیز هم رعایت نمی گردد. یارب چه شده است که برگزاری مراسمِ ختم مرجع تقلیدی مجاهد و مبارز تحمل نمی گردد و مراکز مقدس، بیت و حسینه بنیانگذار این نظام در شب عاشورا مورد تهاجم و تخریب قرار می گیرد.
اینجانب این مصیبت بزرگ و گناه نابخشودنی را به محضر حضرت صاحب الزمان (عج)، ملت بزرگ ایران و خانواده های آسیب دیده تسلیت عرض می کنم و در پرتو آموزه جاودانه اباعبداله در ظهر عاشورا فریاد می زنم که اگر دین ندارید لااقل آزاد مرد باشید.
مهدی کروبی

نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


راهپیمایی حامیان میرحسین در مشهد

شنبه 88 تیر 27 ساعت 12:4 عصر
عصر روز پنجشنبه گذشته همزمان با سخنرانی محمود احمدی نژاد، راهپیمایی حامیان میرحسین موسوی در خیابان دانشگاه مشهد برگزار شد.بنا بر این گزارش ساعت 18 تا 20 روز پنجشنبه 25 تیرماه همزمان با سخنرانی محمود احمدی نژاد در مشهد صد ها تن از مردم این شهر به صورت خودجوش راهپیمایی سکوت با دستبندها و پلاکاردهای سبزرنگ برگزار کردند. در این راهپیمایی که در خیابان دانشگاه حدفاصل میدان تقی آباد تا چهارراه دکترا برگزار شد، معترضان با گرفتن دست یکدیگر به صورت مسالمت آمیز و در سکوت کامل چند بار این مسیر را پیمودند.این راهپیمایی در ساعت 20 با حضور نیروهای انتظامی به پایان رسید.

برخی گزارش ها حاکی از بازداشت تعدادی از معترضان است. با این حال تاکنون مقام های رسمی شهر مشهد در مورد تعداد بازداشت شدگان اظهارنظری نکرده اند.همچنین از صحن رضوی حرم امام رضا(ع) گزارش می شود نیروهای گارد ویژه ضدشورش، امنیتی و لباس شخصی حضور گسترده ای در مکان سخنرانی احمدی نژاد داشته اند.بنا بر گزارش شاهدان عینی حاضر در صحن رضوی تعداد حدود 100 تن از مردم به صورت پراکنده هنگام سخنرانی احمدی نژاد، او را مورد عتاب قرار داده و ندای الله اکبر سر می داده اند . گفته می شود حدود 10 تن از مردم در حرم امام رضا(ع) بازداشت شده اند.همچنین در جریان سفر احمدی نژاد به مشهد، عدم استقبال آیت الله واعظ طبسی از وی هنگام ورود به مشهد و عدم همراهی وی با احمدی نژاد در حرم امام رضا(ع) گزارش شده است؛ امری که تاکنون سابقه نداشته است .


نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


در این دیدار، در مورد موضوع انتخابات ریاست جمهوری دهم و مسائل حاشیه‌ای آن بحث و تبادل نظر شد.

حمیدرضا کاتوزیان نماینده تهران با اعلام این خبر، در پاسخ به اینکه در این جلسه مشخصاَ‌ به بررسی چه مواردی پرداخته شد و آیا ادعای برخی نامزدها در مورد تقلب و تخلف درانتخابات نیز مورد بررسی قرار گرفت یا نه؟، اظهار داشت: پس از جمع‌بندی اعضای هیات ویژه بررسی‌کننده مسائل اخیر، در مورد اینکه چه بخش از مسائل مطرح شده قابل انتشار به شکل علنی است، اظهارنظر خواهیم کرد. این موارد در قالب گزارشی در جلسات غیرعلنی یا علنی مجلس قرائت خواهد شد و به اطلاع نمایندگان و عموم مجلس خواهد رسید.

وی با بیان اینکه اعضای این هیات همچنان مشغول بازدید از مناطق مختلف تهران که مورد هجوم اخلال‌گران و آشوب‌گرها بوده است، هستند؛ ادامه داد: شخصاَ‌ بازدیدی از برخی مناطق مسکونی تخریب‌شده در میدان سرو سعاد‌ت‌آباد داشتم و آقای عباس‌پور رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات نیز از کوی دانشگاه بار دیگر بازدید کردند.

کاتوزیان که ابعاد حمله به کوی دانشگاه تهران در هفته گذشته را فجیع‌تر از حادثه 18 تیر سال 78 می‌دانست، تاکید کرد: این هیات به دنبال برخورد قانونی با اخلال‌گران حوادث اخیر است و در پی شناسایی عوامل خودسر در ایجاد این اغتشاشات می‌باشد.


نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


اقدامات غیرقانونی لباس شخصی ها

چهارشنبه 88 خرداد 27 ساعت 11:26 عصر

نامه سرگشاده مهندس میرحسین موسوی به شورای امنیت کشور درباره اقدامات غیرقانونی لباس شخصی ها

بسمه تعالی
شورای امنیت کشور
طی ایام اخیر به کرات مشاهده می شود که همردیف با قوای انتظامی افرادی بدون لباس فرم، بدون نشان مشخص و بدون جایگاه قانونی معین با سلاح های سرد (از قبیل شلنگ، چماق، زنجیز، میله آهنی و ....) و گاهی سلاح گرم در سطح شهر ظاهر می شوند، قبل از نیروی انتظامی به صفوف تظاهرکنندگان حمله می کنند و ضمن تحریک اجتماعات به تخریب اموال و وسایل نقلیه مردم می پردازند. به آن شورا متذکر می شوم این پدیده شوم که متصدیان برقراری امنیت و نظم در خلال صفوفشان از نیروهای لباس شخصی استفاده کنند تنها نشان می دهد که نیروی انتظامی از مغایرت اعمال خود با شان و وظیفه قانونی اش کاملا اطلاع دارد، به صورتی که حاضر نیست ننگ این اعمال به لباس متحدالشکل او نسبت پیدا کند. آزادی، نظم و امنیت از حقوق اولیه و توامان شهروندان است که طی مدت اخیر هر سه آنها از سوی نیروهای لباس شخصی مورد تجاوز قرار گرفته است.
ضمن محکوم کردن این رویه از کلیه مقامات ذیربط موکدا درخواست می شود جهت کمک به حفظ آرامش و امتناع از تحریک اجتماعات خودجوش و مسالمت آمیز مردم فورا از مداخلات این افراد جلوگیری به عمل آورند.
میرحسین موسوی
رونوشت: شورای عالی امنیت ملی


نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


موسوی:کسانی اتوبوس آتش زدندکه دیشب به خوابگاه دانشجویی حمله کردند/نیروهای دولتی دست ازخشونت بردارند.

میرحسین موسوی در اجتماع میلیونی مردم تهران و راهپیمایی آنها از شرق تهران تا میدان آزادی در اعتراض به نحوه شمارش آرا اظهار کرد: سلام بر شما ملت عزیز، سلام بر شما هموطنان. آمده ام تا ادای احترام به این همه ایستادگی و آگاهی بکنم. گروههای سیاسی متعددی درخواست مجوز کرده بودند تا یک راهپیمایی در اعتراض به تقلبات وسیع در انتخابات صورت گیرد. چون اجازه داده نشد و بنده شنیدم ممکن است مردم حضور پیدا کنند، آمدم تا همه را ضمن دعوت برای دفاع از حق خود به آرامش دعوت بکنم . آمده ام ، تا بهاری سبز «استقامت کنم» تا «نماد سبز»  را به «یغما» نبرند .
وی بیان کرد: شما مردم بت شکن هستید ، شیشه شکن نیستید . آن کسانی دیروز اتوبوسها و موتورها را آتش زدند که دیشب به خوابگاههای دانشجویی حمله کردند و وحشیانه ضمن شکستن دست و سر و پا ، عده ای را از پنجره ها بیرون ریختند و عده زیادی را دستگیر کردند .
موسوی تاکید کرد که بنده قویاً خواهان آزادی بی درنگ همه این عزیزان هستم و از نیروهای دولتی می خواهم،دست از خشونت علیه مردم و فرزندان آنها بردارند .
وی ادمه داد: مردم ما با شعارهای الله اکبر و زیر سایه پرچم سبز اهل بیت (ع) به صورت مسالمت آمیز احقاق حق خود را می خواهند و احساس می کنند به شعور آنها بی احترامی شده است . من نامه ای به شورای نگهبان نوشته ام و موارد تخلف را شرح داده ام، گر چه امیدوار به شورای نگهبان نیستم. تعداد زیادی از اعضای شورای نگهبان در طول انتخابات بی طرفی خود را نگه نداشتند و از کاندیدای دولتی حمایت کردند .
موسوی بیان کرد: من از شما ملت عزیز، زنان و مردان، دانشجویان، روحانیون، هنرمندان، بازاریان، کارگران و کارمندان وهمه اقشار تشکر می کنم، به ویژه از اقلیت های عزیز.
وی افزود: ما باید با الله اکبر هایمان و از طریق راههای قانونی به دنبال حق پایمال شدة مردم خود باشیم  و بتوانیم جلوی این پدیده، این دروغ آخرین، یعنی  این تقلب و شعبده بازی حیرت آور بایستیم.
موسوی اظهار کرد: راه حل بنده، ابطال این انتخابات مخدوش است و این کمترین هزینه را برای ملت ما خواهد داشت وگرنه از اعتماد ملت به دولت و نظام هیچ چیزی باقی نخواهد ماند. البته من به همه عزیرانی که به تشخیص خود، سایر کاندیداها را انتخاب کرده اند،احترام گذاشته و سر تعظیم فرود می‌آورم و اعتراضم به عدم مراعات امانتداری و تخلف فاحش دست اندرکاران انتخابات است.
وی ادامه داد: مردم ما بر سر این حق خود ایستاده اند و من هم آماده ام همه گونه هزینه ای را برای تحقق آرمان های شما ملت عزیز بپردازم .


نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


بداخلاقی انتخاباتی

جمعه 88 خرداد 15 ساعت 7:2 عصر
جنگ قدرت برای چیست؟سوالی که برای رسیدن به پاسخ آن قدری تامل کافیست.اما رسیدن به قدرت به چه قیمتی و به چه شکلی؟آیا در رسیدن به این قدرت آنقدر ارزشها بدست می اید که حاظر باشیم برای رسیدن به آن تمامی خطوط قرمز شرعی و قانونی را زیر پا بگذاریم؟‍مگر نه اینکه همه ی ما مدعیان پیرو اهل بیت , شعار خدمت برای مردم را سرلوحه ی کارهای خویش قرار داده ایم تا حفظ قدرت ؟اما به راستی چه می شود که در عمل میبینیم اینقدر تفاوت بین گفتار تا کردار شکل می گیرد.شاید امروزه یکی  از نادرترین زشتی های سیاسی چند دهه ی اخیر را مشاهده کردیم و موج سنگینی بر افکار ملت مسلمان ایران وارد شد ملتی که همیشه در صحنه حاظر بوده و مخصوصآ در مواقع سختی حافظ دین و خاک کشور خویش بوده.ملتی که وارث حقیقی این خاک مقدس هستند.ملتی هوشیار و همیشه بیدار.اما این ملت چرا دستخوش بازی هایی قرار بگیرد که نتیجه ی آن چیزی جز رسوایی و پیروزی حق بر باطل به نفع مردم نخواهد بود.آیا برای حفظ قدرت زیبنده است که خاطر ملتی شریف که از هر نوع افراط و تندروی و عوام فریبی خسته شده اند آزرده شود؟انتخابات صحنه ی اتحاد ملی باید باشد نه جنگ برای رسیدن به قدرت.خدمت به مردم لیاقت می خواهد و هرکس که لایق رسیدن به خدمت باشد نیازی به جنگ روانی,تهمت,گفتن اکاذیب و عوام فریبی ندارد.
حادثه ی اخیر  نشانگر عدم پایبندی به قوانین و مقررات جاری کشور، دینی و مذهبی و نماد کینه‌توزی به دیگران بود.که تمامی دلایل گفته شده در متن صحبتهای اخیر مشهودست.آیا یک شهروند مسلمان ایرانی  اینقدر کوچک شده که به راحتی و با لحنی غیر اصولی به بدترین شکل ممکن و بدون حضورش برای کوچکترین دفاع  مورد بدترین حملات قرار بگیرد ولی ملوانان متجاوز انگلیسی با بهترین شکل ممکن توسط ریس جمهور با پذیرایی مجلل روانه ی کشورشان شوند؟نه برای پیر و جوان, نه برای کارمند و دانشجو و نه برای کارگر و بی کار بلکه برای چند  نفر ازکودکانی  تنگ دست که شب و روزهای خود را در خیابان ها برای گدایی میگذرانند و یا کودکانی که در روستای خویش کاری جز انتظار مرگ از شدت فقر ندارند خرجی مشابه بریز و بپاش برای متجاوزین محکوم شده ی انگلیسی برای خیل عظیم فقرا کرده اید؟چه شده که یک ریس جمهور که مظهر یک ملت است از هر حرف و کرداری ترسی ندارد و از انواع تهمت ها و کذب گویی ها و قانون گریزی ها ابایی ندارد.جناب احمدی نژاد شما به عنوان یک ریس جمهور به ملت درسهای اخلاقی خوبی ندادید.چرا که در درس اخلاق شما به ما یاد دادن چیزی جز ظلم , قانون گریزی , دیکتاتوری , عوام فریبی و تهمت زدن و غیبت کردن نبود.ای کاش معنی واقعی مهرورزی را در شما احساس میکردم تا اینقدر از مهرورزی هراس نداشته باشم.چرا که از مهرورزی شما ستاره دار شدن.ضرب و شتب.بی قانونی , اخراح شدن و انحصار طلبی حکومتی را دیدم.جناب احمدی نژاد , ریس جمهوری شعار , شما در خطابه ی خود سه دولت پیشین را فاسد و بی اعتبار خواندی و گفتیدد دربرابر یک مجموعه‌ای هستم که می خواستند خود را مالک مردم و بیت المال کنند.اما جناب احمدی نژاد یا نمیدانید یا میخواهید بگویید که نمی دانید , سه دولت پیشین آرا مردمی پشت سرشان بود که شما در بهترین رویاهای خویش نیز همچین آرایی پشت سر خود نخواهید دید و باید بدانید که امروز فقط سه دولت پیشین نیستند بلکه ملت آگاه نیز پشت سر آنهاست و جالب است , که شما باید بگویید: از دوران شهرداری خود.از 300 میلیاردهایی که ناپدید شد.از خرج هایی که در ستادهایتان می شود و بگویید از همان زمانی که به عنوان استاندار اردبیل در دوران اقای هاشمی رفسنجانی بودید.اگر شما فراموش کرده ای ما به خوبی می دانیم.شما که در آن زمان  خود بیشترین تعریف و تمجیدهارا از اقای هاشمی داشتید و اعلام میکردید: نام هاشمی در تاریخ با درخشندگی و به نیکی ثبت خواهد شد حال با قدرت گرفتن شما آن سخنان را چه شد؟
جناب احمدی نژاد نمیدانم در کدام قانون نوشته اند که ریس جمهور می تواند همه کار کند و همه چیز بگوید اما من به عنوان یک شهروند از شما می خواهم بیشتر از این اذهان عمومی را مخدوش و تخریب نکنید که به نفع نظام نخواهد بود.هیچکس موافق اعمال غیر قانونی نیست و بدتر از همه اینکه یک مسول عالی رتبه ی اجرایی کشور قانون گریز باشد.نمی‌توان بی‌قانونی و ساختار شکنی را در کشور رواج داد چراکه باعث هرج و مرج در کشور می‌شود ودر پرتوی بداخلاقی هایی که به ملت یاد می دهید آشوب‌طلبان به راحتی از موقعیت برای رسیدن به اهداف پوچشان استفاده می کنند.جناب احمدی نژاد شما در مقابل مردی قرار گرفته یی که مورد اعتماد امام خمینی (ره)بود و امروزمورد توجه کامل ملت شریف ایران است.آیا به جای تهدید و تهمت و عوام فریبی بهتر نیست در کمال ادب و آرامش و احترام به بحرانهای 4ساله ی خویش و اقداماتی که شعار دادید و عمل نکردید بپردازید؟بهتر نیست به جای اینکه بدنبال پرونده سازی ها و نشان دادن تصویر ناموس اقای موسوی در مقابل میلیون ها بیننده  به وظیفه ی اصلی خود یعنی خدمت به مردم بپردازید.جای تاسف دارد که یک ریس جمهور تصویر ناموس کسی را با افتخار و خنده بنمایش بگذارد وآن را مورد اتهام قرار دهد و وارد حیطه ی شخصی شهروندی شود.این درس اخلاق به حامیانتان  است؟که در تمامی صحنه های انتخابات بداخلاقی ها را رواج داده اند!جناب احمدی نژاد آیا این کار خود را توهین به شعور و درک ملتی که آنهایی را که شمامورد اتهام های خود قرار داده اید, انتخاب کرده اند نیست؟و یا به رهبری که همه ی آنها را مورد تایید و امضای خویش قرار داده؟ این هزینه های سنگین را شما نمیپردازی پس نباید نگران باشید ولی بدانید که ملت محکم و استوار در مقابل تمامی جریانات ایستادگی خواهند کرد...

نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


بیانیه ی مشترک جمعی از وبلاگ نویسان

دوشنبه 88 خرداد 4 ساعت 4:23 عصر

هم میهنان گرامی-فرهیخته و ارجمند ایران زمین
خداوند از همه ی ما خواسته است تا اگر خواهان تغییر سرنوشت خویش هستیم ,خود تلاش کنیم تا اونیز یاریمان فرماید.در دنیای مدرن برابر تجربه های حاصله کنترل وجدانی و اخلاقی به تنهائی قادر به مهار قدرت نیست و برای برون رفت از این بی نظمی و جنگ همه علیه همه, قانون به منزله ی میثال ملی , پدیدار گشته است.
قانون اساسی که از زمان مشروطیت در ایران شکل گرفت تا کنون با فراز و فرودهائی روبه رو بوده است اما این دستاورد تاریخی ملت ایران امروزه بیش از همه وقت با رفتارهای فراقانونی مورد تهدید قرارگرفته است.
هموطن عزیز!
اکنون که دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بستر جشنواره جمهوریت در این سرزمین کهن و باشکوه در حال شکل‌گیری و تبلور است و نظام مردم‌سالاری دینی ما بیش از گذشته نیازمند حضور پرشور، شاداب و تاثیرگذار یکایک شهروندان این مرز و بوم بوده و فقر اقتصادی و فرهنگی و جذم‌اندیشی سیاسی و بین‌المللی عرصه را بر همه ایرانیان سراسر جهان تنگ کرده است، بجاست تا یک بار دیگر جهت حفظ و دفاع از هویت اسلامی و ایرانی،منزلت و کرامت انسانی،رعایت حقوق شهروندی و ارتقاء شان فرهنگی،اجتماعی،سیاسی و اقتصادی کشور در راستای رسیدن به توسعه‌ای همه جانبه با رعایت همه اصول، قوانین و مقررات و ارزش‌های اسلامی و انسانی برای خروج از شرایط نامناسب فعلی و طرد ناکارآمدی‌ها، نارسایی‌ها و ضعف مدیریت منابع انسانی و طبیعی به میدان بیاییم و با انتخابی صحیح برای عزت و سربلندی ایران اسلامی و فردایی بهتر برای جوانان این سرزمین بکوشیم.
ما به مهندس میر حسین موسوی رای می دهیم زیرا ثابت کرده است که توان آن را دارد تا:
1.برای اداره ی کشور از مدیران توانمند, شایسته و دلسوز استفاده نماید.
2.با حفظ استقلال , تمامیت ارضی کشور ,هویت اسلامی, عزت و اقتدار ملی و با تعامل عاقلانه و سازنده , روابط خارجی را سامان بخشد و مانع انزوای ایران در جامعه جهانی شود.
3.با اعتقاد به علمی بودن اقتصاد و بهره گیری از کارشناسان زبده ی اقتصادی تلاش کند تا عدالت واقعی فراگیر را در جامعه بگستراند و مراکز تصمیم گیری مدیریتی و اقتصادی را در سطح کلان احیا کند.همچنین با راه اندازی مجدد چرخه های تعطیل شده ی اقتصادی و با بستر سازی مناسب ضمن بازگرداندن خیل بیکارشدگان به سر کار خویش, برای جوانان و تحصیل کردگان بیکار نیز اشتغالزایی کند تا بدین وسیله از اقتصادی صدقه یی , تورم زا و تحقیر کننده جلوگیری گردد.
4.بابهره گیری از ظرفیتها و مواد معطل مانده ی قانون اساسی  , قانونگرایی را رواج دهد و آزادی بیان را تضمین کند و کشور را از تک صدایی بیرون آورده از ظرفیت همه ی احزاب ,نهادها و اقوام میهن اسلامیمان استفاده شود.
5.از حقوق قانونی همه ی شهروندان, به ویِِژه زنان با تمام توان دفاع نماید.
عزیزان!
اینک مهندس میرحسین موسوی نخست وزیرروشنفکر و با صلابت دوران جنگ و صاحب تجربه مدیریت بحران با هدف جلوگیری از قانون گریزی و تقویت طبقه متوسط جامعه و احیای قانون به عنوان میراث فرهنگی ایرانیان وارد عرصه ی نابرابر انتخابات ریاست جمهوری شده است, در آستانه برگزاری دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری،ضمن ارج نهادن به حضور همه فعالان عرصه علم و سیاست که داوطلبی خود را برای حضور در صحنه انتخابات ریاست جمهوری اعلام نموده و شعار و مشی خود را تغییر وضع موجود و اصلاح نظام مدیریت اجرایی کشور برای رسیدن به توسعه پایدار و همه جانبه اعلام نموده‌اند، بر اساس راهبردها و آرمان‌های خود "مهندس میرحسین موسوی " را شخصیتی ممتاز، باتجربه، مدیر لایق و توانا و صادق در گفتار و کردار برای خروج از بن‌بست فعلی کشور تشخیص داده و قاطعانه با تمام توان و نیروهای توسعه‌گرای خود از این چهره متدین و پاک اندیش ایران زمین حمایت می‌کنیم. فردای سربلندی ازآن کسانی است که آگاهانه و به دور از احساسات ,با رای دادن به مهندس میر حسین موسوی سرنوشت خودرا آنگونه که می خواهند رقم می زنند.
هرگونه بی تفاوتی , بی میلی و قهر با صندوق رای اشتباه و خطایی نابخشودنی است.
کمر همت ببندیم , یا علی بگوییم و به نخست وزیر دوران دفاع مقدس و محبوب امام خمینی (ره) رای دهیم. خود و اورا یاری کنیم تا فردایی بهتر از امروز بسازیم.

جمعی از نویسندگان جامعه ی وبلاگی ( مدیران وبلاگ آدمکها )


نوشته شده توسط : علی

نظرات ديگران [ نظر]


<      1   2   3   4   5   >>   >